به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهدی تاج با ارسال نامه‌ای خطاب به حمیدرضا سیاسی مدیر عامل، از باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس به جهت همکاری مسئولان باشگاه و همچنین از حسن رفتار تعداد زیادی از تماشاگران باشگاه تقدیر و تشکر کرد.

همچنین پیش از این، پس از بازی با تراکتورسازی در هفته هفتم لیگ، علی کاظمی دبیر کل سازمان لیگ، با ارسال نامه‌ای از همکاری امور فرهنگی، کانون هواداران باشگاه پرسپولیس با روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ به جهت پیشبرد اهداف عالیه فرهنگی و هدایت تماشاگران قدردانی کرده بود.

این در حالی است که طی روزهای گذشته کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران، باشگاه پرسپولیس را به محرومیت از حضور تماشاگران در اولین بازی خانگی محکوم کرد و در جریان انتشار این خبر اعلام شد که این حکم با در نظر گرفتن رفتار تماشاگران در بعضی از بازی‌های گذشته، از جمله بازی با تراکتورسازی صورت گرفته است.

همچنین با وجود تقدیر سازمان لیگ از حسن رفتار اکثریت تماشاگران اعلام شده است با توجه به قابل تجدید نظر بودن این حکم، در صورت عدم تشکیل جلسه تجدید نظر، آن را در اولین بازی خانگی که بازی حذفی است، اجرا خواهند کرد.